MENU
Banner

O nas


FHU KOWAL - Przyczepy i części do przyczep

Firma Kowal zajmuje się produkcją przyczep już od 2016 roku. Jesteśmy małym zakładem, ale cały czas prężnie się rozwijamy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - nie działamy masowo! Każda konstrukcja jest starannie pospawana, wyczyszczona i pomalowana. Gwarantuje to długą i bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Przy każdej konstrukcji bierzemy pod uwagę wszelkie wytyczne od naszego inwestora - dzięki temu dostarczamy spersonalizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Linia naszych przyczep przeznaczona jest głównie dla rolnictwa, ale znajduje również zastosowani w wielu innych branżach przy transporcie różnego rodzaju materiałów. Wykonamy każde zlecenie na miarę naszych możliwości. Staramy się, aby każdy klient wrócił do nas po drugi produkt. Przyczepy wykonujemy do ładowności 18T. Czas realizacji około 3 tygodni (uzależnione od ilości zamówień).

Nie pobieramy zaliczek. Płatność na końcu realizacji. U nas nie ma ukrytych dopłat. Zamawiający jest poinformowany na początku o dokładnej cenie za konstrukcję.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Masz pytania o produkt? Zadzwoń!

FHU KOWAL - Przyczepy i maszyny rolnicze

Kanina , 34-600 Kanina

NIP: 7372154743 REGON: 364359414

  • Formularz zapytania